четвер, 2 листопада 2023 р.

Важлива подія для Хабу цифрової освіти

 Важливою подією для Хабу цифрової освіти Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки стало отримання нового мобільного смартфону SAMSUNG за проєктом «Розвиток спроможності бібліотек ‒ Хабів цифрової освіти», що впроваджується Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), який UNDP Ukraine / ПРООН в Україні реалізує за фінансової підтримки Швеції.

За період реалізації проєкту тренери Наталія Харчук, завідувач науково-методичного відділу та Софія Ворожейкіна, завідувач відділу автоматизації і комп’ютерних бібліотечних технологій головної книгозбірні Волині провели цикл тренінгів з п’яти модулів для 60 бібліотекарів-координаторів бібліотек-Хабів цифрової освіти.


В мобільному додатку Телеграм нового смартфону уже створено групу підтримки для бібліотечних працівників області – «Бібліотеки-Хаби Волині». Дякуємо організаторам проєкту за можливість миттєвої комунікації з бібліотекарями області. Тренери Хабу цифрової освіти 
Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки завжди на зв’язку та готові надати консультації.

Також, на підсумковій зустрічі, яка відбулася 26-27 жовтня 2023 року у змішаному форматі: наживо у Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та онлайн на платформі Zoom, оголосили кращі Хаби цифрової освіти, визначені за результатами моніторингу. Було враховано термін діяльності, тривалість годин роботи на тиждень, перелік послуг, активність координаторів та історії успіхів користувачів, що стали можливими завдяки проходженню навчання у Хабі. Серед переможців – Дитяча бібліотека-філія КЗ «Публічна бібліотека» Рожищенської міської ради Волинської області. Координатор Хаба – Панасюк Тетяна Леонтіївна.

Детальну інформацію про підсумкову зустріч дивіться за посиланням: https://bit.ly/3seEdMa 

Немає коментарів:

Дописати коментар