вівторок, 21 лютого 2023 р.

Електронна система звітності ЕСМаР: акценти якості

 В межах проєкту «Якісні бібліотечні послуги – жителям громад Волині» для бібліотечних працівників Боратинської громади проведено методичний порадник «Радимо! Пропонуємо! Рекомендуємо!» на тему: «Електронна система звітності ЕСМаР: акценти якості».


Завідувачка науково-методичного відділу Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки Наталія Харчук повідомила бібліотекарів про відкриття ЕСМаР звітності 2022 року та звернула увагу присутніх на розділ «Електронні ресурси», в який додано 2 нових показника. Також були розглянуті окремі розділи нових форм статистичної звітності бібліотечних установ, які опубліковані на офіційному сайті Верховної Ради  України. Наказ Міністерства культури та інформаційної політики України  «Про затвердження форм звітності про діяльність публічних та спеціальних бібліотек, а також інструкцій щодо їх заповнення» від 28.11.2022  № 463 (затверджено в Міністерстві юстиції України 23 січня 2023 р. за № 137/39193) набрав чинності з дати його опублікування. Бібліотечним працівникам запропоновано внести відповідні зміни у свої облікові документи.

З метою удосконалення роботи в системі електронної звітності ЕСМаР, з працівниками бібліотек сіл Баківці, Лаврів та Промінь Боратинської громади були проведені індивідуальні заняття.Немає коментарів:

Дописати коментар