вівторок, 20 липня 2021 р.

І знову навчаємося

 20 липня  завідувачка науково-методичного відділу Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки Наталія Харчук взяла участь у вебінарі «Інтерактив в онлайні: сервіси для опитувань і тестувань (Mentimater, Vevox, Kahoot, AnsverGarden)». 
Було корисно ознайомитися з використанням всього спектру можливостей платформ інтерактивних онлайн-вікторин як цифрових інструментів навчання в освітній і бібліотечній діяльності. 


Скіперка вебінару Катерина Вірютіна (завідувачка сектором інноватики та професійного розвитку відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Г. Короленка, координаторка і тренерка «Школи бібліотечного журналіста»; дизайнерка дайджесту бібліотечних інновацій «БібліоSpace»; адміністраторка блогу «Школа бібліотечного журналіста» (https://journalist-library.blogspot.com); тьюторка та спікерка дистанційних курсів «Бібліотека у цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент», «Журналістика в школі/бібліотеці: базові навички»; менторка прес-клубів бібліотек проєкту «ПУЛЬС» (IREX/АМУ) (2019 – 2020)
розповіла про види залучення авдиторії під час онлайн-заходів; інструменти для організації інтерактиву в онлайні; можливості сервісу Mentimeter; можливості сервісу Vevox; Kahoot, як платформа цифрового навчання; хмара ключових слів в сервісі AnsverGarden

Набуті знання стануть у нагоді в професійній діяльності методистів Волині.Немає коментарів:

Дописати коментар