середа, 18 грудня 2019 р.

Навчання для бібліотекарів ОТГ області

      17 та 18 грудня на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки для працівників публічних бібліотек об’єднаних територіальних громад проведено заняття тренінгу на тему: «Форми державної статистичної звітності бібліотечних закладів. Бібліотеки ОТГ в ЕСМаР». 

До участі в навчанні були запрошені 2 групи представників публічних бібліотек об’єднаних територіальних громад, кожна – в складі 21 особи. Організатор навчання – управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації.
Перед учасниками тренінгу виступили директорка Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки Людмила Стасюк, заступниця директора з наукової роботи Євгенія Євтушок. 
Практичні заняття з питань заповнення паперової звітності бібліотек за формами 6НК, 80-а-рвк та електронної – в ЕСМаР провели Лариса Назарчук, завідувач науково-методичного відділу, Наталія Харчук, головний методист, яка озвучила також питання діяльності піар-клубу бібліотек ОТГ Волині.Під час тренінгу було наголошено на необхідності вивезення громадами до кінця грудня з Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки літератури, закупленої Українським інститутом книги в рамках державної програми. Учасникам було запропоновано для огляду книжкову виставку «Український інститут книги – публічним бібліотекам Волині». 

                                                                                                                                                                                                                                         

Немає коментарів:

Дописати коментар