вівторок, 19 листопада 2019 р.

"Функціонування бібліотеки в сучасних реаліях"


19 листопада 2019 року на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбувся обласний семінар-практикум бібліотекарів, відповідальних за методичну роботу, на тему: «Функціонування бібліотеки у сучасних реаліях». На семінар були запрошені методисти центральних районних, міських бібліотек області та представники окремих об’єднаних територіальних громад (Вишнівської, Зарічанської, Зимнівської, Копачівської, Любешівської, Любомльської, Павлівської, Устилузької).


Про основні засади державної політики щодо покращення діяльності публічних бібліотек присутнім розповів заступник начальники управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації Валерій Дмитрук. Директор Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки Людмила Стасюк у виступі висвітлила питання реального стану бібліотек Волині. 

Основна увага семінару-практикуму була зосереджена на темах: «Пошук шляхів трансформації мережі публічних бібліотек та організація бібліотечного обслуговування відповідно до Державних соціальних нормативів забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні» та «Питання звітності публічних бібліотек. Внесення змін до адресної частини ЕСМаР», з якими виступила завідувач науково-методичного відділу Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки Лариса Назарчук.

Заступник директора з питань інформатизації Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки Наталія Рибачук та завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Надія Воробей підготували для учасників семінару консультації на теми: „Упровадження електронних послуг та сервіс у контексті розвитку цифрового суспільства” та „Інформаційно-бібліографічна діяльність у сучасному вимірі”.


Відбувся також обмін думками про шляхи посилення методичного впливу головних бібліотек об’єднаних територіальних громад.

Немає коментарів:

Дописати коментар