середу, 20 вересня 2023 р.

Продовження роботи VII заняття школи молодого бібліотекаря (І день)

Робота школи молодого бібліотекаря «Професіоналізм + креативність = сучасний бібліотекар» продовжилася тренінгом «Комунікаційні рольові методики в роботі сучасної бібліотеки з ВПО», який провів Антон Євтушок, регіональний координатор ГО «КримSOS» у Волинській області, Віце-президент Федерації дебатерів України, тренер з комунікаційних технологій.


Про проєктну діяльність як важливу складову розвитку бібліотеки та професійного зростання бібліотекарів, грантову підтримку для бібліотекарів, а також порадами з пошуку та формування грантових заявок розповіла Елла Яцута, голова ГО «Мистецьке об’єднання «Стендаль», провідний бібліотекар Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки.Практичними порадами із створення та монтажу бібліотечного відеоролика поділилася Анна Сілкова, бібліотекар відділу читальних залів Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки.

Про молодіжні бібліотечні інновації в УБА та участь у VI Міжнародному форумі молодих бібліотекарів «Бібліотека – наш простір змін» присутніх ознайомила Тетяна Гицюк, головний методист науково-методичного відділу Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки.

В роботі школи також взяла участь Олена Вітюк, психолог Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, яка розповіла бібліотекарям про такі психологічні стани, як стрес та емоційне вигорання, та з допомогою бібліотечних працівників відділу наукової медичної літератури організувала рекреаційне розвантаження з елементами творчості – плетіння патріотичної стрічки.
На завершення першого дня навчання відбулася екскурсія Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки.Також в цей день усі бажаючі мали можливість відвідати Музей сучасного українського мистецтва Корсаків.

Немає коментарів:

Дописати коментар