вівторок, 20 грудня 2022 р.

Практикум по звітності

 

20 грудня 2022 року науково-методичним відділом Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки для керівників бібліотек територіальних громад області проведено практикум на тему: «Державна статистична звітнісь бібліотечних закладів».  Захід відбувся в онлайн-форматі на платформі Google Meet, до участі в якому зареєструвалися 101 бібліотечний працівник.


Відкрила практикум т. в. о. директора Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки Наталія Граніч, яка наголосила  на  важливості статистичної звітності та на  перевагах та зручності електронної звітності бібліотечних установ ЕСМаР.  

Продовжила розмову про особливості подання державної статистичної звітності 2022 року начальник відділу культури і мистецтв управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації Ольга Купровська.

Завідувачка науково-методичного відділу Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки Наталя Харчук розповіла про форми звітності бібліотечних закладів, а також про те, як бібліотеки Волині відображені в електронній звітності  ЕСМаР та ознайомила про зміни мережі бібліотечний установ області у звітному 2022 році.


До онлайн-практикуму долучилися завідувачка науково-методичного відділу Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Зоя Корчинська та завідувачка організаційно-методичного відділу обласної бібліотеки для дітей Марія Ленартович, які зупинилися на питаннях планування та звітності бібліотечних установ області по роботі з юнацтвом та дітьми.

Практичний блок практикуму був присвячений практичним порадам по заповненню бланків державної статистичної звітності №6-НК та №80-а-рвк та особливостям заповнення електронної звітності ЕСМаР. Здійснено аналіз типових помилок звітності 2021 року та розглянуто можливості їх виправлення у звітному 2022 році.  

Немає коментарів:

Дописати коментар