четвер, 6 липня 2017 р.

ІІІ школа молодого бібліотекаря "Професіоналізм+креативність=сучасний бібліотекар"


Уже традиційно третій рік поспіль Волинська ДОУНБ імені Олени Пчілки збирає молодих бібліотекарів з усієї області для проведення занять з професійних тем. Цьогорічна школа молодого бібліотекаря проходила 4-5 липня та була проведена за сприяння Громадської організації Української бібліотечної асоціації.
Заняття  відбулися на базі Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки та Локачинської районної централізованої бібліотечної системи. 


Учасників школи вітали директор Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки Людмила Стасюк та начальник управління культури облдержадміністрації Валерій Дмитрук. Після привітання відбулося знайомство, де учні представляли один одного короткими презентаціями. 
На заняття був запрошений професійний фото-художник Віктор Чухрай, який за допомогою своїх робіт провів віртуальну екскурсію по цікавих куточках міста Луцька. Учасники активно спілкувалися з фотографом, задавали багато питань та висловлювали свої міркування. 

Після цього відбулася екскурсія бібліотекою, проведена Наталією Хомяк - головним бібліотекарем відділу з питань краєзнавчої роботи. 
Психологічний тренінг провів Володимир Юровчик - кандидат географічних наук Волинського інституту післядипломної освіти. Були проведені цікаві та неординарні психологічні тести за допомогою яких можна було дізнатися більше про свій емоційний стан та своє місце в суспільстві. 

Про кіноклуб Docudaysua розповідала Жанна Литвина - завідувач відділу читальних залів Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки. Були розглянені питання про права людини, які є дуже актуальними в суспільстві яке хоче називатися європейським. 
У сучасних умовах дуже важливим є питання проектної
діяльності. Саме за допомогою написання проектів, а в подальшому отримання грантів є можливість модернізувати бібліотеку, втілити в життя ідеї для її розвитку. Ця тема була висвітлена Наталією Рибачук - заступником директора з питань інформатизації Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки. 
Для знайомства учасників з фотоапаратом, його функціями та можливостями був запрошений викладач Луцького педагогічного коледжу Григорій Курдельчук. На прикладі декількох особистих фотоапаратів, він показав як працює сам механізм та розповів основи та принципи фотографування. 
Про написання успішних статей, заголовків до них та прес-релізів розповіла Світлана Кирилова - редактор сайту "Район. Луцьк". Заняття першого дня завершилися тренінгом "Бібліотечне відео: програми для монтажу відеоматеріалів", який провела Софія Ворожейкіна завідувач відділу автоматизації і комп'ютерних бібліотечних технологій Волинської ДОУНБ імені Олени ПчілкиНемає коментарів:

Дописати коментар