середа, 15 лютого 2017 р.

IV Зимова школа молодого бібліотекаря УБА

     З 1 по 4 лютого 2017р. в с.Ясиня Закарпатської області пройшли заняття IV Зимової школи молодого бібліотекаря УБА.  В цьому році школа  зібрала 19 учасників з різних куточків України. Заняття проходили на гірськолижному курорті Драгобрат. Ідеальна бібліотека -  ключова тема занять, яка допомогла розкрити питання покращення сервісу обслуговування користувачів з використанням новітніх технологій. Учасники змогли відвідати цікаві тренінги, побувати на екскурсії у бібліотеці с. Білин та знайшли час для проведення активного дозвілля. Учні школи діляться тільки позитивними враженнями у соціальних мережах та на блогах бібліотек, дякують організаторам . Це був чудовий час для обміну досвідом, пошуку нових ідей та друзів. 
    Волинське обласне відділення УБА на ІV Зимовій школі представили два учасники: Анна Яскульська - методист Старовижівської ЦРБ та Хилюк Юрій - бібліотекар з інформаційних техлогій Маневицької ЦРБ.
  Анна Яскульська вже стала постійним учасником Зимових шкіл молодого бібліотекаря. Дівчина неодноразово відвідувала школу за власні кошти, заради підвищення свого професійного рівня. Адже, досвід та ідеї, привезені з занять, можна реалізовувати в роботі своєї бібліотеки.
Юрій Хилюк відвідав вперше школу молодого бібліотекаря, проте залишив тільки позитивні враження і багато фотографій на блозі Маневицької ЦРБ. Прочитати його відгук та переглянути фото, можна тут


Немає коментарів:

Дописати коментар