Про нас

Науково-методичний відділ ВОУНБ імені Олени Пчілки є науково-методичним та інформаційно-консультативним центром для бібліотечних установ всіх систем та відомств Волинської області.

Наш девіз: від інновацій до традицій, від теорії до практики, від усіх до кожного! 

                                         Науково-методичний відділ:


ВПРОВАДЖУЄ в практику роботи бібліотечних закладів сучасну концепцію організації і управління бібліотечної справи в регіоні, використовуючи методи стратегічного, інноваційного і кадрового менеджменту.

ОРГАНІЗОВУЄ проведення обласних семінарів, практикумів, стажувань, конкурсів, школи професійної майстерності, загальнодержавних та регіональних соціологічних досліджень.

ПІДТРИМУЄ творчі зв,язки з бібліотечними установами, Навчально-методичним центром культури Волині, Волинським державним училищем культури культури і мистецтва.

КООРДИНУЄ діяльність обласних бібліотек та структурних підрозділів ВОУНБ імені Олени Пчілки у вирішенні організаційно-проблемних питань бібліотечної роботи та у справі підвищення фахового рівня працівників.

ОБСЛУГОВУЄ користувачів літераторою з питань бібліотекознавства та краєзнавства.

ВИДАЄ методико-бібліографічні матеріали на допомогу бібліотекам області, матеріали семінарів, інформаційно-аналітичні збірники.

Немає коментарів:

Дописати коментар