понеділок, 22 вересня 2025 р.

Участь у XV Львівському міжнародному бібліотечному форумі

      16-20 вересня 2025 року відбувся XV Львівський міжнародний бібліотечний форум «Бібліотека: довіра і відповідальність» у змішаному форматі (наживо та онлайн). Це подія, що вже традиційно об'єднує активних, свідомих та ініціативних людей з усієї України та світу.


   Цього року до заходу в онлайн-форматі долучилася завідувач науково-методичного відділу Волинської ОУНБ імені Олени Пчілки Наталія Харчук. Зокрема, взяла участь у засіданні круглого столу «Здобуття цифрових навичок у бібліотеках – Хабах цифрової освіти» як тренер та координатор Хабів цифрової освіти Волині.


Попри дистанційність, відчувалася справжня енергія форуму. Була можливість слухати провідних експертів та лідерів думок, які говорили про актуальні виклики сьогодення. Навіть онлайн можна бути в центрі подій та змін у сфері бібліотечної діяльності.

XV Львівський міжнародний бібліотечний форум – це не просто подія. Це майданчик, де народжуються ідеї, будуються партнерства і формується бачення майбутнього. 

Немає коментарів:

Дописати коментар