четвер, 1 грудня 2016 р.

Відбувся методичний діалог та підбиття підсумків конкурсу на кращий сценарій патріотичної тематики

     30 листопада 2016 року на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулося засідання методичного діалогу «Спілкуємося... Вчимося... Впроваджуємо...». Під час заходу було обговорено актуальні проблеми бібліотечної справи та основні вимоги до планування роботи бібліотек та типові помилки у звітності про роботу бібліотек області в електронній системі моніторингу (ЕСМАР). Також розглядалося питання про роль методичної служби в організації діяльності бібліотек ОТГ.
      Під час другої частини методичного діалогу було проведено урочисте нагородження переможців обласного конкурсу на кращий сценарій масового заходу національно-патріотичної тематики в бібліотеках «Незламний дух нескореної нації». 


Конкурс організовувався з метою розвитку та вдосконалення рівня проведення соціокультурних заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання населення, вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні та героїв АТО, пошуку цікавих проектів, які сприятимуть формуванню у користувачів духовних, морально-етичних цінностей і національної свідомості, сприяти формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності бібліотечних працівників.  На розгляд обласної конкурсної комісії надійшло 56 сценаріїв від бібліотек-учасниць. 


Основними критеріями, за якими оцінювалися матеріали, були: логічність у побудові та розвитку теми, оригінальність викладення сценарного матеріалу, змістовність та послідовність розвитку сюжету, використання місцевого матеріалу, розробка книжкової виставки, використання засобів емоційної виразності (художнє й документальне кіно, музика, слайди тощо). 


Роботи учасників конкурсу оцінювало журі, очолюване заступником начальника-начальником відділу охорони культурної спадщини та фінансового забезпечення управління культури Волинської облдержадміністрації Стрільчуком В.В. Нагородження учасників відбулося завдяки фінансовій підтримці Волинського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.  


 
1 місце зайняла бібліотека-філія №10 КЗ „Луцька міська централізована бібліотечна система” за сценарій вечора-спомину „Річниця Майдану. Спогади про Майдан” (автор – Чміль Н.С.). Переможці отримали у подарунок грамоту та мікрохвильову піч.


 
2 місце зайняла Маневицька центральна районна бібліотека за сценарій години пам’яті „Перемога ціни не має: різні долі – вона одна” (автори – Луцик І.М., Касьян Л.О.). Бібліотека отримала сертифікат на книги на 1000 грн. у магазині "Знання".


  
3 місце зайняла Луцька центральна районна бібліотека за сценарій тематичного вечора „Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки” (автор –Берегович В.А.) Бібліотека отримала сертифікат на книги на 700 грн. у магазині "Знання".    


Усі учасники конкурсу отримали грамоти та заохочувальні призи. 


Немає коментарів:

Опублікувати коментар