вівторок, 1 липня 2014 р.

Луцьк зібрав молодих бібліотекарів Волині


 24-26 червня на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки пройшла школа молодого бібліотекаря «Професіоналізм + креативність = сучасний бібліотекар». Протягом трьох днів бібліотекарі з різних районів Волинської області мали можливість поспілкуватися на професійні теми, обмінятися досвідом, набути нових знань. Проведення такого цікавого заходу відбулося завдяки фінансовій підтримці Волинського обласного відділення української бібліотечної асоціації, та Благодійного фонду Б.Клімчука «Рідна Волинь», який виділив кошти на виготовлення рекламної продукції.
Розпочалася школа молодого бібліотекаря «Професіоналізм + креативність = сучасний бібліотекар» екскурсією Волинською ДОУНБ імені Олени Пчілки. У відкритті школи взяла участь директор книгозбірні Стасюк Л.А., та викладачі Волинського державного училища культури та мистецтв імені І.Ф. Стравінського, які висловили радість з того, що серед присутніх побачили чимало своїх випускників
Знайомство учасників школи проходило у дуже цікавій формі, кожен присутній представлявся та наклеював на символічне дерево свої сподівання від навчання у школі. Про діяльність обласного відділення УБА розповіла завідувач науково-методичного відділу Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки, голова ВОВ УБА Назарчук Л.М. Надзвичайно вдалою формою став тренінг зі створення згуртованої команди, який провела провідний методист науково-методичного відділу Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки Синиця О.А. Про проектну діяльність, як складову  інноваційного розвитку на своєму тренінгу розповіла заступник директора з наукової роботи Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки, тренер РТЦ Євтушок Є.О. Учасники отримали домашнє завдання розробити та представити власні проекти для бібліотек.
Родзинкою першого дня став майстер-клас від актора Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Мельничука Д.В. «Вчимося виступати публічно», під час якого присутні дізналися деякі професійні акторські секрети з дикції, поведінки на публіці та багато іншого.  
На завершення першого дня на учасників чекала  екскурсія в Луцький замок, під час якої присутні дізналися історію будівництва замку, відвідали Музей книги, де представлені рідкісні стародруки, Музей дзвонів та піднялися на Замкову вежу.

Відкриття Школи молодого бібліотекаря

Вітання від викладачів Волинського державного училища культури 
та мистецтв імені І.Ф. Стравінського


Представлення учасників

Тренінг зі створення згуртованої командиРольва гра

Майстер-клас з мистецтва публічного виступуЕкскурсія Луцьким замком
Немає коментарів:

Опублікувати коментар